-16°C
Poniedziałek 19 Lutego 2018
Imieniny: Arnold, Józef, Konrada

Czytaj pl 2017 Akcja Czytaj.PL to największa akcja promująca czytelnictwo w Polsce (a być może i na świecie).

Umożliwia ona dostęp do 12 bestsellerowych e-booków i audiobooków w całości i zupełnie za darmo przez cały listopad. Aby czytać za darmo wystarczy zeskanować kod QR z plakatu akcji przy pomocy aplikacji mobilnej Woblink. Plakaty dostępne są we wszystkich placówkach Chełmskiej Biblioteki Publicznej.
Dotychczas akcja była dostępna w 22 miastach i 1000 szkól na terenie Polski. W odpowiedzi na liczne prośby czytelników z całego kraju organizatorzy akcji - Krakowskie Biuro Festiwalowe, Instytut Książki oraz Woblink – zdecydowali się umożliwić każdemu udział w akcji.
Gorąco zapraszamy i zachęcamy do skorzystania z tej możliwości.

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama