-15°C
Poniedziałek 19 Lutego 2018
Imieniny: Arnold, Józef, Konrada

DSC 00741 W dniu wczorajszym tj. 31.08.2017 br.(czwartek) odbyło się pożegnanie wakacji w Józefinie.Wydarzenie rozpoczęło się powitaniem przez panią sołtys Marię Trojnara, zaproszonych gości jak również mieszkańców Józefina i okolicznych miejscowości. Zaszczycili nas swoją obecnością pan Wójt Gminy Rejowiec Fabryczny Zdzisław Krupa, Przewodniczący Rady Gminy pan Miroslaw Maziarz, Kierownik Gminnego Ośrodka Kultury w Pawłowie pan Andrzej Kosz, pan leśniczy Andrzej Daniel i inne osobistości. Program imprezy był bardzo ciekawy.

Przedstawiono między innymi oferty : Młodzieżowego Centrum Kariery w Rejowcu Fabrycznym, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży, oferty Pośrednictwa Pracy. Swoje oferty przedstawiła również pani Dyrektor Centrum Nauki i Biznesu pani Małgorzata Dulska. Uczestnicy spotkania mieli również okazję porozmawiać z przedstawicielami dwóch agencji zatrudnienia z panem Krzysztofem Krzywickim z COVEBO oraz z panem Arkadiuszem Fornalem z ProTeam.
Ofert pracy jest sporo już w najbliższym tygodniu jest zapotrzebowanie na wyjazd dla min 5 osób. Doradca zawodowy z Młodzieżowego Centrum Kariery wraz z panią ze świetlicy Moniką Daniel w Józefinie, przygotował i przeprowadził zabawy i konkursy dla najmłodszych. Wszystkich dzieciom biorącym udział w konkursach i zabawach wręczono upominki.


Innym atrakcjami spotkania była "pyszna grochówka”, którą zasponsorowało Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Chełmie – pan Dyrektor Mariusz Ostrowski, za którą bardzo serdecznie dziękuję w imieniu Organizatorów spotkania. Poczęstunek słodki przygotowały pani sołtys z mamami dzieci ze świetlicy. Było wiele innych atrakcji jak pieczona kiełbaska na ognisku oraz z grilla do wyboru, napoje woda, lody, zabawa z Pipii a także relaks przy muzyce.
Młodzieżowe Centrum Kariery w Rejowcu Fabrycznym składa serdeczne podziękowanie pani sołtys wraz z Radą Sołecką Gminy Rejowiec Fabryczny, pani Monice Daniel opiekunki dzieci ze świetlicy w Józefinie, panu Dyrektorowi CEiPM Mariuszowi Ostrowskiemu oraz zaproszonym przedstawicielom agencji zatrudnienia, Ośrodkowi Szkolenia Zawodowego, Pośrednikom Pracy z CEiPM, pani Dyrtektor Małgorzacie Dulskiej Centrum Nauki i Biznesu ,, ZAK” , Centrum Szkoleniowo- Doradczemu z Chełma i wszystkim za pomoc, wsparcie, udział w/w wydarzeniu.


Elżbieta Rorenberg
MCK w Rejowcu Fabrycznym

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama