-2°C
Niedziela 18 Lutego 2018
Imieniny: Konstancja, Szymon

 DSC4067 Medium „Może nie jesteśmy aktorami zawodowymi ale mamy przynajmniej siebie”.Posłuchane przez jurora za kulisami przed spektaklem Teatru TU.

To były niesamowite trzy dni. Pełne młodzieńczej energii, radości, muzyki i teatru oczywiście. Na scenie Chełmskiego Domu Kultury zaprezentowały się grupy teatralne z całej Polski od Bełchatowa po Ostródę.
Publiczność miała w czym wybierać. Repertuar od antycznych „Persów” Akademii Sztuk Scenicznych PAPA po współczesna sztukę „Ony” Teatru TU z Czarnkowa. Owacjom nie było końca.


Chłód lipcowego weekendu podgrzewały spektakle ogniowe w wykonaniu Teatru Saularion i naszych Hesperyd.
Gospodarze spisali się na medal na czele z błyskotliwym prowadzącym Michałem P.
A oto wyniki I Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Alternatywnych „Hesperia” im. Czesława Dopieralskiego:
I miejsce: Teatr Przebudzeni "Szatnia"
II miejsce: Projekt DYPLOMata "Triodram"
III miejsce: Teatr Bełchatowskich Uciekinierów "Nieskończoność"
Wyróżnienia 1°: Teatr TU i Teatr Arteria
Wyróżnienia: Teatr Ham, Teatr S.Tr.A.Ch., Akademia Sztuk Scenicznych PAPA, Michał Orchowski z Teatru Krzesiwo, Julia Capuletti z Teatru TU
Nagroda publiczności: Teatr Bełchatowskich Uciekinierów
Nagroda dyrektora Chełmskiego Domu Kultury: Teatr Przebudzeni

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama