5°C
Czwartek 23 Listopada 2017
Imieniny: Adela, Klemens

palmy pisanki podsumowanie To już po raz XXIII zorganizowaliśmy konkurs plastyczny „Polskie Tradycje Wielkanocne – Palmy i Pisanki”.

Uroczyste podsumowanie odbyło się 6 kwietnia o godzinie 11.00 w Galerii na Górce w Młodzieżowym Domu Kultury w Chełmie przy ul. Pocztowej 41.
Czas poznać laureatów konkursu !

Na podstawie Protokołu z posiedzenia Komisji Konkursowej powołanej do oceny prac plastycznych nadesłanych na XXIII konkurs „Palmy i Pisanki“
Protokół sporządzono 28 marca 2017.
Na konkurs nadesłano łącznie 330 prac. W tym 154 pisanek, 126 stroików, 50 palm.

Prace nadesłały następujące placówki:

Przedszkole Miejskie Nr 2 w Chełmie
Przedszkole Miejskie Nr 5 w Chełmie
Przedszkole Miejskie Nr 6 w Chełmie
Przedszkole Miejskie Nr 8 w Chełmie
Przedszkole Miejskie Nr 10 w Chełmie
Przedszkole Miejskie Nr 12 w Chełmie
Przedszkole Miejskie Nr 13 w Chełmie
Przedszkole Miejskie Nr 14 w Chełmie
Przedszkole Miejskie Nr 15 w Chełmie
Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Arka Przyszłości” w Chełmie
Językowe Przedszkole Integracyjne „W Kasztanowym Parku”
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 3 w Chełmie
Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie/
Oddział Przedszkolny przy Pierwszej Społecznej Szkole Podstawowej w Chełmie
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Chełmie
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie im. Kardynała Stanisława Wyszyńskiego
Szkoła Podstawowa nr 5 w Chełmie im. Marii Konopnickiej w Chełmie.
Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Ireny Sendlerowejw Chełmie
Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi „Razem” w Chełmie
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Kaniem
Szkoła Podstawowa w Świerżach
Gimnazjum Nr 2 w Chełmie
Zespół szkół Ogólnokształcących Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 im. Sybiraków w Chełmie
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 w Chełmie
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8 z Oddziałami Sportowymi w Chełmie
Zespół Szkół w Rudzie – Hucie
Szkoła Filialna w Rudzie

 

Komisja Konkursowa w składzie:

Jagoda Barczyńska – historyk sztuki
Violetta Furtak – plastyk – nauczyciel pracowni inicjatyw kulturalnych
Anna Bobruś-Chołota -nauczyciel pracowni inicjatyw kulturalnych
Agata Sobczyk – nauczyciel pracowni inicjatyw kulturalnych – sekretarz
postanowiła nagrodzić następujących autorów:

W kategorii pisanek:

Nagrody Przedszkola
Językowe Przedszkole Integracyjne „W Kasztanowym Parku”
1.Pola Rejmak-6 lat
n-l Urszula Wojewódzka
n-l Patrycja Pełczyńska

2.Wiktoria Hryszko-6 lat
n-l Urszula Wojewódzka
n-l Patrycja Pełczyńska

3.Zuzanna Reducha-6 lat
n-l Urszula Wojewódzka
n-l Patrycja Pełczyńska

Przedszkole Miejskie Nr 10 w Chełmie
4.Julia Blacha-5 lat
n-l Renata Dufek

 

Nagrody Szkoła Podstawowa kl I-III

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8 z Oddziałami Sportowymi w Chełmie
1.Natalia Prus-8 lat
n-l Iwona Molin

2.Zofia Kozorys-7 lat
n-l Iwona Molin

Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Ireny Sendlerowej w Chełmie
3.Kuba Mojski-9 lat
n-l Ewa Lipska

Szkoła Filialna w Rudzie
4.Oliwier Branicki-9 lat
n-l Bożena Zielińska

Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Ireny Sendlerowej w Chełmie
1.Aleksandra Niewęgłowska-10 lat
n-l Grażyna Wiśniewska

 

Nagrody Szkoła Podstawowa kl. IV-VI

1.Aleksandra Olszanowska-13 lat
n-l Elżbieta Szewczak

Nagrody gimnazjum
Zespół Szkół w Rudzie – Hucie
1.Magdalena Kosiba-13 lat
n-l Barbara Gałus

2.Joanna Morciś-14 lat
n-l Barbara Gałus

3.Anna Kruk-13 lat
n-l Barbara Gałus

Gimnazjum Nr 2 w Chełmie
4.Agata Myszka-13 lat
n-l Marzena Drozda

 

Wyróżnienia Przedszkola

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Arka Przyszłości” w Chełmie
1.Jolanta Żołnacz-4 lata
n-l Agata Rogala

2.Natasza Panasiuk-6 lat
n-l Karolina Turkiewicz

Przedszkole Miejskie Nr 2 w Chełmie
3.Laura Toczko-6 lat
n-l Lilla Kicińska

4.Kornelia Kowalska-6 lat
n-l Lilla Kicińska

Przedszkole Miejskie Nr 13 w Chełmie
5.Lidia Tarnacka -6 lat
n-l Magdalena Kendzierawska
n-l Barbara Krzysztoń

Przedszkole Miejskie Nr 15 w Chełmie
6.Amelia Hryniuk-4 lata
n-l Anna Harańczyk

 

Wyróżnienia Szkoła Podstawowa kl IV-VI

Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Ireny Sendlerowej w Chełmie
1.Mateusz Czarnota-12 lat
n-l Elżbieta Szewczak

 

W kategorii Stroików

 

Nagrody Przedszkola

Przedszkole Miejskie Nr 2 w Chełmie
1.Maja Antczak-5 lat
n-l Anna Mojsym-Bochen

Oddział Przedszkolny przy Pierwszej Społecznej Szkole Podstawowej w Chełmie
2.Sebastian Furtak-6 lat
n-l Joanna Mackiewicz

Przedszkole Miejskie Nr 6 w Chełmie
3.Kacper Kraczkowski -6 lat
n-l Elżbieta Nowosad
Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Arka Przyszłości” w Chełmie
4.Pola Langiewicz-7 lat
n-l Anna Biesiakiewicz

 

Nagrody Szkoła Podstawowa kl I-III

Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie im. Kardynała Stanisława Wyszyńskiego
1.Antoni Nowosad-8 lat
n-l Jolanta Marciniak

2.Wiktoria Dołchań-9 lat
n-l Bożena Stępień

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie
3.Franek Charczuk-8 lat
n-l Agnieszka Zając

 

Nagrody Szkoła Podstawowa kl. IV-VI

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Chełmie
1.Monika Spodniewska-10 lat
n-l Lidia Kowalczuk

Szkoła Podstawowa nr 5 w Chełmie im. Marii Konopnickiej w Chełmie.
2.Patrycja Orzechowska-11 lat
n-l Luiza Nieradko

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Chełmie
2.Natalia Celińska – 12 lat
n-l Jolanta Szkodzińska

 

Nagrody gimnazjum

Gimnazjum Nr 2 w Chełmie
1.Filip Szewczak-15 lat
n-l Marzena Drozda

2.Paula Grudka-15 lat
n-l Marzena Drozda

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8 z Oddziałami Sportowymi w Chełmie
3.Monika Klaudel-13 lat
n-l Ewa Słomczyńska

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 im. Sybiraków w Chełmie
4.Pola Sado-15 lat
n-l Marzena Jeleń

 

Wyróżnienia Przedszkola

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Arka Przyszłości” w Chełmie
1.Miłosz Wójcik-4 lata
n-l Agata Rogala

2.Filip Wawryniuk-5 lat
n-l Katarzyna Binienda
Przedszkole Miejskie Nr 6 w Chełmie
3.Oliwier Dobosz-6 lat
n-l Grażyna Mazurek

Przedszkole Miejskie Nr 5 w Chełmie
4.Maja Wagner-6 lat
n-l Ewelina Piskorska

 

Wyróżnienia Szkoła Podstawowa kl I-III

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8 z Oddziałami Sportowymi w Chełmie
1.Emilia Spyrka-7 lat
n-l Elżbieta Dras

Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie im. Kardynała Stanisława Wyszyńskiego
2.Kinga Krawczyk-9 lat
n-l Bożena Stepień

 

Wyróżnienia Szkoła Podstawowa kl IV-VI

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 w Chełmie
1.Antonina Choma-10 lat
n-l Elżbieta Staniszewska
n-l Edyta Bubiłek-Wójcik

2.Emil Winiarski-11 lat
n-l Elżbieta Staniszewska
n-l Edyta Bubiłek-Wójcik

Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie im. Kardynała Stanisława Wyszyńskiego
3.Jakub Stołpiak-10 lat
n-l Bożena Stepień

4.Oliwia Łuć-10 lat
n-l Bożena Stepień

 

Wyróżnienia Gimnazjum

Szkoła Podstawowa nr 5 w Chełmie im. Marii Konopnickiej w Chełmie
1.Maja Langiewicz-13 lat
n-l Luiza Nieradko

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 im. Sybiraków w Chełmie
2.Julia Smerdel-15 lat
n-l Marzena Jeleń

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8 z Oddziałami Sportowymi w Chełmie
3.Joanna Mazurek-15 lat
n-l Anna Smutniak

 

Nagrody w Kategorii Palm

 

Nagrody Przedszkola

Oddział Przedszkolny przy Pierwszej Społecznej Szkole Podstawowej w Chełmie
1.Hanna Mil-6 lat
n-l Joanna Mackiewicz

Przedszkole Miejskie Nr 10 w Chełmie
2.Maria Szadkowska-5 lat
n-l Renata Dufek



Nagrody Szkoła Podstawowa kl. IV-VI

Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Ireny Sendlerowej w Chełmie
1.Marta Chołody-12 lat
n-l Elżbieta Szewczak

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 w Chełmie
2.Kamila Sanek-10 lat
n-l Edyta Bubiłek-Wójcik

3.Karol Szczablewski-11 lat
n-l Edyta Bubiłek-Wójcik

Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie im. Kardynała Stanisława Wyszyńskiego
4.Kacper Grzywna-12 lat
n-l Jolanta Marciniak

Szkoła Podstawowa nr 5 w Chełmie im. Marii Konopnickiej w Chełmie
5.Roksana Mielniczuk-10 lat
n-l Luiza Nieradko

 

Nagrody gimnazjum

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 im.Sybiraków w Chełmie
1.Wiktoria Czwórnóg-15 lat
n-l Marzena Jeleń

Gimnazjum Nr 2 w Chełmie
2.Eryk Lizer-16 lat
n-l Marzena Drozda

 

Wyróżnienia Przedszkola

Przedszkole Miejskie Nr 12 w Chełmie
1.Antoni Białowąs-6 lat
n-l Joanna Zygarlicka

 

Wyróżnienia Szkoła Podstawowa kl I-III

Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie im. Kardynała Stanisława Wyszyńskiego
1.Emilia Wójtowicz-9 lat
n-l Anna Jabłońska


Wyróżnienia Szkoła Podstawowa kl IV-VI

Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie im. Kardynała Stanisława Wyszyńskiego
1.Marlena Baranowska-10 lat
n-l Bożena Stępień

Szkoła Podstawowa nr 5 w Chełmie im. Marii Konopnickiej w Chełmie
2.Zuzanna Szponar-10 lat
n-l Luiza Nieradko

3.Sandra Fajman-10 lat
n-l Luiza Nieradko

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 w Chełmie
4.Karolina Iwko-12 lat
n-l Edyta Bubiłek -Wójcik

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie
5.Katarzyna Kozłowska-11 lat
n-l Marzena Drozda

Komisja pragnie złożyć podziękowania autorom prac oraz nauczycielom, którzy przyczynili się do powstania bardzo ciekawej wystawy.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama