0°C
Sobota 20 Stycznia 2018
Imieniny: Fabian, Sebastian

002 Tradycyjnie w czwartek o godzinie 18.00 w CKF Zorza mogliśmy uczestniczyć w pokazie filmowym organizowanym przez DKF Rewers. Na ekranie zobaczyliśmy wstrząsający film w reżyserii Stevena Silvera pod tytułem "Bractwo Bang Bang".


Film przedstawia zawikłane losy fotoreporterów wojennych, którzy tworzyli tytułowe Bractwo.

Gościem specjalnym dzisiejszego pokazu był korespondent wojenny Ryszard Majewski, który zdradził zebranym trochę kulis swojego zawodu.

Zdjęcia: https://www.facebook.com/ChelmskieFotorelacjeKulturalne

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama